Компанія «Пам’ятники-Люкс» займається виготовленням виробів з натурального каменю, зокрема надмогильних пам’ятників, гробниць, сходів, відливів, хрестів, барбекю, парапетів, дашків, облицювання гранітом фасадів, цоколів та інших виборів.

Давно відомо, що граніт — це найкращий матеріал для виготовлення пам’ятника, завдяки своїй міцності та довговічності, стійкості до різних температурних умов: вологості, морозу, зміни клімату. Також граніт має такі властивості, як стійкість до стирання і мала пористість. Тому пам’ятники з граніту гарантовано служать доволі тривалий термін.

Pamyatkini Lux Logo

Ми на протязі багатьох років займаємося виготовленням виробів з натурального каменю. За цей час нами виконано сотні замовлень з різних куточків Івано-Франківської області і сусідніх областей.

Основну частину наших замовлень займають надмогильні пам'ятники. Для більшості людей - це останній подарунок дорогій людині. До нього приходять рідні з квітами, поминальною свічкою, щоби на місці захоронення висловити свою скорботу спогадами і молитвами, які зберігають родинну неперервність між поколіннями. Ми допоможемо вам визначити стиль пам'ятника, виконаємо 3D-дизайн проекту, виготовимо і змонтуємо під ключ.

Найкращим матеріалом для виготовлення пам'ятника вважається граніт. Про міцність і довговічність граніту всі добре знають. Також він має багато інших переваг, це зокрема стійкість до вологи, морозу, переміни клімату, висока стійкість до стирання, мала пористість. Ці характеристики гарантують тривалий термін служби виробів з граніту і спрощують догляд за ними. А широка кольорова гама дозволяє задовільнити запити найвибагливіших клієнтів. Натуральний камінь має дуже широкий спектр використання.